Betixir Para Yatırma Seçenekleri

Betixir Para Yatırma Seçenekleri

Betixir Para Yatırma Seçenekleri sunmuş bulunduğu para yatırma teknikleri arasında ilk olarak tanıtmak istediğimiz; Banka aktarımı tekniği. Bu teknikte banka hesaplarınızdan havale ya da EFT tekniği ile para çekimi gerçekleştirilmektedir. İşlemin limitleri 100-12.000 TL arasındadır. İşlemin havale ya da EFT olma durumuna göre işlemin gerçekleşme vakti 15 dk-60 dk. arasında değişmektedir.

Betixir’in sunmuş bulunduğu para yatırma tekniklerinden ikincisi Ecopayz tekniğidir. Ecopayz hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz işlem ile para yatırma işleminiz gerçekleşmektedir. Bu teknikte işlem limitleri 10 TL-50.000 TL arasındadır.

Bir diğer para yatırma tekniğimiz ise Cepbank tekniğidir. Cepbank tekniğinde bir yakınınızın TC numarası ile telefonuna bankanızdan ödeme yapıyor ve bu verileri bizlere iletiyorsunuz. Para çekim işlemi gerçekleştikten sonra para hesaplarınıza aktarılmaktadır. Bu işlemde limitlerimiz 50 TL- 1.000 TL arasındadır.

Bir diğer para yatırma tekniğimiz Jeton Kart tekniğidir. Yetki sahibi bayilerden aldığınız tek kullanımlık sanal id lerden meydana gelen Jeton Kart verilerinizi bizimle paylaşarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde limitlerimiz 10 TL-50.000 TL arasındadır.

Betixir slot sunmuş bulunduğu diğer bir para yatırma tekniği ise Qr Kod tekniğidir. Bu teknikte bankanızın Qr kod ile ödeme işlemlerine girerek işleminizi tamamlamaktasınız. Bu işlemde limitlerimiz 50 TL-4.000 TL arasında gerçekleşmektedir.

Diğer bir para yatırma tekniğimiz Jeton Wallet tekniğidir. Jeton hesaplarınızdan bize aktarım gerçekleştirerek para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Jeton Wallet tekniğinde 10 TL- 50.000 TL arasında işlem gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen tekniklerden birisi de bu tekniktir.

Bir diğer para yatırma tekniği papara tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır. Papara tekniğinde 100 TL den 50.000 TL ye kadar yatırım yapabilmektesiniz. Hızlı ve güvenli bir teknik belirleme edilen papara tekniğinde yatırımınız bir kaç dakika içerisinde hesaplarınıza geçmektedir.

En son olarak tanıtmak istediğimiz teknik ise Bitcoin tekniğidir. Bu teknikte sitemizden Bitcoin adresimizi alarak kendi walletınızdan dilediğiniz miktarı aktarım ederek para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu teknikte limitlerimiz 1.000 TL -50.000 TL arasındadır.

Betixir slot Avrupa sektöründe yakaladığı fazla başarı ardındansa 2016 senesinden beri Türkiye sektöründe etkinlik göstermekte ve bu piyasa da önderliğe giden bir yolda devam etmektedir. Betixir’in fazla hizmet nitelikse ve müşteri merkezli hizmet zihniyeti ile kısa vakitte Türkiye sektöründe da lider bir koordinata yükselmiş ve sektörün genel hizmet niteliklinde de bir yükseliş ve rekabet ortamının meydana gelmesine belirleme edilene sağlamıştır. Yapılan bütün bu gelişmeler ve yenilikler müşteri memnuniyeti olarak Betixir’in hızla yükselmesin ve yükselirken de fazla bir müşteri memnuniyetine sahip olmasına imkân vermektedir. Betixir bonus uzun vakittir sunmuş bulunduğu güvenilir ve nitelikli hizmet zihniyeti ile sizi de eğlenirken kazandıran dünyasına çağrı ediyor. Siz de kendiniz ziyaret ederek bu teknikleri deneyebilir ve hizmet niteliksiniz test edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir