Betixir Yeni Adresinde Ayara Gerek Var Mı?

Betixir Yeni Adresinde Ayara Gerek Var Mı

Betixir Yeni Adresinde Ayara Gerek Var Mı?

Betixir Yeni Adresinde Ayara Gerek Var Mı? Bu sitede yer alan isim değişikliğinden sonra gördüğünüz üzere Betixir yeni giriş adresi Betixir olmuştur. Bu şekilde bir adres belirlendikten sonra da gene de acaba Betixir yeni adresinde ayar ya da uygulama kullanılmasına gereksinim var mı diye merak edilebilmektedir. Çünkü birtakım bahis sitelerinde giriş işlemlerinde yeni adres belirlense bile DNS ya da VPN uygulamalarına gereksinim duyulabiliyor.

Fakat bu sitede bu tür bir durumun bulunmadığı, direk olarak yeni giriş adresi üstünden sitenin girişlerinin gerçekleştirilebileceği görülmektedir. Aynı vakitte bu sitenin içerisinde yer alan en güncel adrese ulaşmak için sosyal medya hesapları kullanılabilir. Bu sitenin Twitter hesabı üstünden adres değişimi yaşandığı vakit en güncel adres direk olarak müşteriler ile paylaşılmaktadır.

Betixir sitesinden para kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, 5 dakika gibi kısa bir vakit ayırmanız ve Betixir kayıt işlemini yapmanız gerekecektir. Gerçek bireylik bilgileriniz, adres ile bir hesap meydana getirmeden, bu sitenin rastgele bir hizmetinden yararlanmanız ve para kazanma şansını elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Betixir Kaydol

Hesap açma işlemleri için yani Betixir kaydol işlemi için, iki sekmesiniz bulunmaktadır. İsterseniz Betixiryeni giriş adresi ile siteye açıp, kayıt ol butonu üstünden hareket edebilirsiniz. İsterseniz adres arayışlarına girmeden, direk sizlere vermiş bulunduğumuz link üstünden üyelik müracaat formunu kullandığınız cihazların ekranlarına açabilirsiniz. Kayıt vaktinde sizlerden isim, soy isim bilginiz ile eş güdümlü, doğum tarihi bilginiz, adres bilginiz, cep telefon numarası, kimlik bilginiz, elektronik posta adresiniz ve site içerisinde kullanacağınız para birimi talep edilecektir. Bu bilgileri paylaşma konusu ile alakalı kaygı duymanıza, güvenlik kaygısı yaşamanıza gerek yoktur.

Betixir Sitesine Kaydolmak Ne Kadar Sürer?

Kayıt vaktine başladığınız andan itibaren yani üyelik müracaat formunu açıp, okuyup, anlayıp, doldurup, gönder butonuna bastığınız andan itibaren, geçecek vakit belirlidir. Betixir sitesine kayıt olmak ne kadar vakit? Üyelik müracaat formunu tamamlayıp, gönder butonuna bastığınız andan itibaren, müşteri hizmetleri verdiği bilgiler üstünden araştırma yapacak ve olumsuz bir durum bulunmaması halinde, hesaplarınıza onaylayıp, sizlere bir aktivasyon linki gönderecektir. Bu vakit maksimum 5 dakika seviyesinde bulunmaktadır. Sadece 5 dakika sonra bu sitenin bir delegesi olabilir ve kendi kullanıcı adınız ile eş güdümlü, siteyi açabilirsiniz.

BetixirAktivasyon Linki Gelmedi

Betixir kayıt işlemini tamamladıktan sonra, müracaat formu gönderdikten sonra, 5 dakika geçmesine rağmen, Betixirtibg246 aktivasyon linki gelmedi şeklinde bir olumsuzluk gündeme getiriyor iseniz, müşteri hizmetlerine bir elektronik posta gönderip, durumu hatırlatabilirsiniz. Sistem üstünde gerekli araştırma yapılacak, oluşturulan bir teknik hata bulunmakta ise, elektronik posta adresinize yani kayıt sırasında üyelik müracaat formu içerisine, sizler yönünden yazılmış elektronik posta adresine gene aktivasyon linki gönderilecektir. Gelen aktivasyon linkinin birtakım şahısların elektronik posta adreslerinde, reklam bölümüne düştüğü de görülebilmektedir. Bu yüzden gene müracaat yapmadan önce, elektronik posta adresinizdeki bütün kutuları araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir